Mamy świetnych trenerów!

Profesjonalna kadra instruktorska Klubu Sportowego Zakręt zadba o wysoką jakość i satysfakcję z Twojego treningu. Jeśli uczestniczysz w zajęciach fitness, będziesz mieć pewność, że wszystkie ćwiczenia wykonujesz prawidłowo, a jeżeli uprawiasz sporty rakietowe – trenerzy zadbają, by technika Twojej gry w tenisa czy squasha była poprawna.

Nasi trenerzy prowadzą zróżnicowane zajęcia grupowe, a jeżeli chcesz nad czymś szczególnie popracować, istnieje również możliwość zapisania się na treningi indywidualne, w tym lekcje tenisa, badmintona itd. dla dorosłych i dzieci – w tym celu należy umówić się indywidualnie z recepcją.

Michał Kwietniewski

Trener przygotowania motorycznego wg koncepcji Athlete’s Performance, posiadacz certyfikatu FMS Professional level 1, level 2. W swojej pracy opiera się na koncepcji treningu funkcjonalnego. Współpracuje z klubami sportowymi oraz z indywidualnymi sportowcami. Pomaga również amatorom aktywności rekreacyjnych w dochodzeniu do wymarzonej formy. Intensywnie rozwija się jako trener poszerzając wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego w najlepszych… więcej informacji „Michał Kwietniewski”

Marcin Prokosiński

Certyfikowany trener osobisty z wieloletnim doświadczeniem zawodniczym w sportach drużynowych jak i indywidualnych. Instruktor sportu o specjalności kulturystyka, wydanym przez Polską Akademie Sportu. Aktualnie jest trenerem personalnym i treningu funkcjonalnego. Trening ten polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień w zwykłych czynnościach. Zajęcia te korzystnie wpływają na wzmocnienie mięśni całego ciała, angażując do… więcej informacji „Marcin Prokosiński”

Nikodem Opyrchał

Trener tenisa Moje życie zawodowe od 18 lat związane jest z tenisem. W tym czasie przeszedłem drogę od młodego adepta, przez bycie zawodnikiem aż do bycia trenerem. W trenowaniu ludzi znajduję ogromną radość i satysfakcję, szczególnie gdy obserwuję rozwój i postępy u podopiecznych. Ponadto niezmierną radość sprawia mi praca z dziećmi i młodzieżą. Jestem w… więcej informacji „Nikodem Opyrchał”

Aleksandra Budny

Trenerka TRX, pasjonatka zdrowego żywienia, przełajowych biegów RUNMAGEDDON, biegania. Kocha góry, psy i endorfiny, swoim optymizmem i radością zaraża wszystkich dookoła.

Ewelina Izdebska

Ewelina trenuje pole dance od 6 lat, jej pasja stała się pracą, a swoje umiejętności podnosi na częstych szkoleniach. Pełna entuzjazmu, zachwyca zdolnościami, energiczna perfekcyjnistka, motywuje do pracy nad sobą, ma doskonały kontakt z dziećmi, uśmiechnięta i odpowiedzialna. Ma wiele zakręconych pomysłów jak i figur na rurce. Jest certyfikowanym instruktorem aerial hoop, pole dance oraz… więcej informacji „Ewelina Izdebska”

Agata Jarzębowska

Aktualna Mistrzyni Świata Pole Sport Solo Professionals A. Agata jest również mistrzynią Polski pole sport – tytuł ten zdobyła cztery razy z rzędu w latach 2013-2017. Dzięki zwycięstwom w krajowych zawodach trzykrotnie zakwalifikowała się do mistrzostw Europy pole sport, organizowanych przez World Association Air Power Athletics, które wygrała w 2015 roku. Pracuje jako instruktor pole… więcej informacji „Agata Jarzębowska”