Mamy świetnych trenerów!

Profesjonalna kadra instruktorska Klubu Sportowego Zakręt zadba o wysoką jakość i satysfakcję z Twojego treningu. Jeśli uczestniczysz w zajęciach fitness, będziesz mieć pewność, że wszystkie ćwiczenia wykonujesz prawidłowo, a jeżeli uprawiasz sporty rakietowe – trenerzy zadbają, by technika Twojej gry w tenisa czy squasha była poprawna.

Nasi trenerzy prowadzą zróżnicowane zajęcia grupowe, a jeżeli chcesz nad czymś szczególnie popracować, istnieje również możliwość zapisania się na treningi indywidualne, w tym lekcje tenisa, badmintona itd. dla dorosłych i dzieci – w tym celu należy umówić się indywidualnie z recepcją.

Nikodem Opyrchał

Trener tenisa Moje życie zawodowe od 18 lat związane jest z tenisem. W tym czasie przeszedłem drogę od młodego adepta, przez bycie zawodnikiem aż do bycia trenerem. W trenowaniu ludzi znajduję ogromną radość i satysfakcję, szczególnie gdy obserwuję rozwój i postępy u podopiecznych. Ponadto niezmierną radość sprawia mi praca z dziećmi i młodzieżą. Jestem w… więcej informacji „Nikodem Opyrchał”

Aleksandra Budny

Trenerka TRX, pasjonatka zdrowego żywienia, przełajowych biegów RUNMAGEDDON, biegania. Kocha góry, psy i endorfiny, swoim optymizmem i radością zaraża wszystkich dookoła.

Agata Jarzębowska

Aktualna Mistrzyni Świata Pole Sport Solo Professionals A. Agata jest również mistrzynią Polski pole sport – tytuł ten zdobyła cztery razy z rzędu w latach 2013-2017. Dzięki zwycięstwom w krajowych zawodach trzykrotnie zakwalifikowała się do mistrzostw Europy pole sport, organizowanych przez World Association Air Power Athletics, które wygrała w 2015 roku. Pracuje jako instruktor pole… więcej informacji „Agata Jarzębowska”

Iwona Drzymała

Iwona jest licencjonowanym tancerzem-choreografem oraz magistrem pedagogiki tańca. Studia taneczne umocniły ją w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiąże z tańcem. Jej droga zawodowa tak naprawdę rozpoczęła się w łódzkim teatrze „V6”, w którym występowała na scenie. To także tutaj pierwszy raz miała styczność z rurką, od której wszystko się zaczęło. Jako zawodowy pedagog tańca potrafi… więcej informacji „Iwona Drzymała”

Natalia Skiba

Dyplom zawodowego tancerza uzyskała na wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Od 2011 jest instruktorem tańca, z dyplomem wydanym przez Polską Akademię Sportu. Wieloletnia uczestniczka licznych międzynarodowych warsztatów tańca współczesnego oraz innych technik pracy z ciałem w kraju i za granicą. Ostatnio poszerzała swoją wiedze na szkoleniu Polskiego Związku Gimnastycznego „Stretching w sportach gimnastycznych”. Jest absolwentką… więcej informacji „Natalia Skiba”

Natalia Skiba

Karolina Midura

Karolina naukę akrobatyki powietrznej rozpoczęła w 2014 roku i już dwa lata później ukończyła kurs instruktorski. Specjalizuje się w tańcu na szarfach, tańcu na kole a także na trapezie statycznym i w hamaku. W wolnym czasie trenuje również kalistenikę, a także próbuje swoich sił na innych rekwizytach cyrkowych (np. sztrabaty). Z wykształcenia jest Inżynierem Biomedycznym. Występuje na wielu eventach (np. Gala… więcej informacji „Karolina Midura”

Sasza Sukhar

Trenuje gimnastykę od 6 lat, wielokrotnie stawała na podium w ogólnokrajowych zawodach w gimnastyce artystycznej. To jej wielka pasja i uwielbia pracę z najmłodszymi.

Anastasia Lutai

Choreograf, trener, instruktor gimnastyki artystycznej, stretchingu, jazzu, tańca sportowego i współczesnego. Jest związana ze sportem profesjonalnym ponad 24 lata, trenowała gimnastykę artystyczną w rezerwie kadry olimpijskiej Ukrainy Ma w sobie powołanie trenerskie, interesuje się  psychologią sportową oraz rozwojem talentu i ludzkiego potencjału.   największa pasja i miłość – gimnastyka i stretching Aktywny działacz społeczny, talent manager, … więcej informacji „Anastasia Lutai”

Marianna Urbanek

Z wykształcenia psycholog ze specjalizacją psychologia sportu, z pasji miłośniczka kulinarnych eksperymentów, nieustannie poszerzająca wiedzę z zakresu dietetyki, psychodietetyki i zdrowego stylu życia Trener personalny, instruktor fitness, instruktor nordic walking, uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu sportu i rekreacji ruchowej.