Fizjoterapia i masaże

Fizjoterapia i masaże

Strefa relaksu i fizjoterapii.

Jeżeli cierpisz na dolegliwości związane ze stawami, kręgami, mięśniami itp., Twoje ciało potrzebuje stymulatora, regeneracji lub ukojenia? Zapraszamy serdecznie do naszej strefy relaksu i fizjoterapii. Dysponujemy nowoczesnym, kameralnym gabinetem pachnącym kadzidłami. W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie:

Masaż:

– relaksacyjny (dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć).

– sportowy (masaż sportowy ma wiele wspólnego z masażem klasycznym z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom).

– czekoladowy (masaż ten zaspokoi nie tylko wielbicieli smaku, lecz także największych smakoszy życia! Zawarte w czekoladzie mikroelementy i substancje odżywcze nie tylko nawilżają, lecz także wygładzają i rozświetlają skórę)

– masaż gorącymi kamieniami (masaż leczniczy kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm).

– rytuał czekoladowy (rytuał czekoladowy to niesamowita podroż przez czekoladową krainę, która działa na nasze ciało jak i na wszystkie zmysły…. składa się z 3 etapów: peeling całego ciała, masaż czekoladą, nawilżanie pachnącym balsamem lub masłem kakaowym)


Masaże wykonują wyspecjalizowani masażyści.

Sesje oraz masaże umawiane z 1-dniowym wyprzedzeniem, droga telefoniczną lub mailową.

Cennik:

Masaże:
relaksacyjny częściowy 30 min 60 zł
relaksacyjny całego ciała 1 h 120 zł
sportowy częściowy 30 min 60 zł
sportowy całego ciała 1 h 120 zł
czekoladowy 1 h 150 zł
masaż gorącymi kamieniami 1 h 180 zł
rytuał czekoladowy 2 h 220 zł