Wycieczki

Wycieczki

(1-, 2-,3- dniowe)

 

WYCIECZKI 1-dniowe:

 

– WARSZTATY WYPIEKANIA PIZZY –

Podczas warsztatów, dzieci poznają krótką historię pizzy, następnie własnoręcznie przygotowują ciasto, dobierają składniki. Tak skomponowana pizza jest wypiekana w piecu  chlebowym opalanym drewnem.


– MILITARNE –

To świetny pomysł, na aktywne spędzenie czasu na łonie natury, gdzie dzieci uczą się współpracy z rówieśnikami, przechodzą kurs zwiadowcy, pokonują prawdziwy wojskowy tor przeszkód, mają niebywałą okazję przejechać się opancerzonym wozem bojowym BRDM2, strzelają z karabinków ASG  i wiele innych… Na zakończenie ognisko i kiełbaski.


– OD ZIARENKA DO BOHCHENKA –

Warsztaty odbywają się w altanie, gdzie dzieci zapoznają się ze sposobem pozyskiwania mąki. Następnie samodzielnie wykonują z mąki pizzę, która jest wypiekana w prawdziwym piecu chlebowym opalanym drewnem.


– SPORTOWE –

Dzieci aktywnie spędzają czas uprawiając i zapoznając się z  różnymi sportami, m.in. do wyboru: piłka nożna, plażowa, tenis, pole dance, aerial silks, aerial Hoop. Dzieci są dzielone na grupy i każdy ma możliwość spróbowania każdego rodzaju sportu. Na zakończenie każde dziecko może zjechać na tyrolce.


– SURVIVALOWE –

Uczestnicy wycieczki poznają sposoby rozpalania i kontrolowania ognia, nauczą się rozpoznawać tropy zwierząt, zbudować schronienie, pozyskać wodę do picia. Ponadto nauczą się współpracy w grupie podczas integrujących gier terenowych w naszym kompleksie leśnym.  Zjazd na tyrolce.Na zakończenie wspólne ognisko i kiełbaski.