tenis

Klub Sportowy ZAKRĘT - korty tenisoweOferujemy naukę gry w tenisa indywidualnie oraz w grupach 2-5 os., dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie zaawansowania. Poziom zajęć oraz liczbę treningów dostosowujemy do umiejętności, możliwości i oczekiwań ćwiczących. Poza tym oferujemy tenis rodzinny, z przyjaciółmi, turnieje singlowe i deblowe. Postaramy się zorganizować i zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby się dobrze bawić!

W naszym zespole trening prowadzą wyszkoleni, licencjonowani, doświadczeni trenerzy, którzy zajmują się szkoleniem wyczynowym zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. W ich rękach możesz czuć się bezpiecznie. Oni zadbają o doskonalenie Twojej techniki i poprawę szybkości na korcie.

Nikodem Opyrchał

Trener tenisa Moje życie zawodowe od 18 lat związane jest z tenisem. W tym czasie przeszedłem drogę od młodego adepta,… Więcej informacji „Nikodem Opyrchał”

Klub dysponuje wygodnymi szatniami i zapleczem sanitarnym oraz serwisem sprzętu rakietowego. Na gości czeka obszerny parking.


Korty tenisowe

Klub Sportowy Zakręt dysponuje dwiema najnowocześniejszymi, całorocznymi halami tenisowymi z nawierzchnią z wielofunkcyjnej trawy syntetycznej. Hale KS Zakręt w przeciwieństwie do „balonów” mają konstrukcję stalową z przykryciem membranowym wykonanym w systemie podwójnej powłoki z poduszką powietrzną pomiędzy powłokami. Dzięki tej poduszce powłoki hal są bardzo dobrze napięte i nie łopoczą na wietrze. Podwójna warstwa PCV bardzo dobrze izoluje ciepło, zapewniając komfortową temperaturę w zimie i ograniczając nagrzewanie hali latem. W ciepłe dni dzięki elektronicznemu systemowi podnoszenia boków ciągu 1 minuty można podnieść boczne kurtyny i cieszyć się grą na świeżym powietrzu. Z kolei w czasie chłodów hale są dodatkowo nagrzewane, by zapewnić graczom optymalną temperaturę. Hale są wyposażone w nowoczesny system oświetleniowy, dzięki czemu można z nich korzystać nawet w godzinach wieczornych czy nocnych.

Korty są czynne 7 dni w tygodniu, od 8.00 do 22.00 - poniedziałek-piątek. W soboty czynne od 8.00 do 16.00, a w niedziele od 9.00 do 21.00. Rezerwacji kortów można dokonywać osobiście w recepcji klubu lub telefonicznie.

hale tenisowe Klub Sportowy ZAKRĘT

Całoroczne hale tenisowe

Zapraszamy!