Natalia Skiba

Natalia SkibaDyplom zawodowego tancerza uzyskała na wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Od 2011 jest instruktorem tańca, z dyplomem wydanym przez Polską Akademię Sportu. Wieloletnia uczestniczka licznych międzynarodowych warsztatów tańca współczesnego oraz innych technik pracy z ciałem w kraju i za granicą. Ostatnio poszerzała swoją wiedze na szkoleniu Polskiego Związku Gimnastycznego „Stretching w sportach gimnastycznych”.

Jest absolwentką Przygotowania Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, a doświadczenie w pracy instruktora zdobywała prowadząc zajęcia oraz grupy taneczne dla przedziału wiekowego od 3,5 lat, dzieci szkolnych, młodzieży i dorosłych w technikach takich jak: klasyka (balet), taniec nowoczesny, współczesny, akrobatyka, a także jako instruktor tańca rekreacyjnego w projekcie dla osób niedowidzących 50+.

Jako pasjonatka teatru tańca już w trakcie studiów odbyła trzymiesięczne praktyki w profesjonalnym zespole teatru tańca Tanzmoto Dance Company oraz Tanzmoto Dance Studio (Essen, Niemcy). Jest współorganizatorką Wieczorów Tańca Współczesnego w Rzeszowie oraz założycielką i koordynatorką Stowarzyszenia Artystycznego PoruszaMY, promującego młode pokolenie artystów w tych dziedzinach.

Bycie instruktorem tańca to jej pasja i niekończąca się kreatywna przygoda. Na zajęciach zależy jej na solidnej dawce ruchu i przyjemności z niego płynącej, a także na systematycznej i prawidłowej pracy nad techniką wykonania.