Trening personalny

Trening personalny

Klub Sportowy ZAKRĘT – Trening personalnyTrening personalny to doskonały sposób, żeby w optymalnym czasie osiągnąć wyznaczone cele. Dzięki trenerowi proces treningowy będzie przebiegał w przemyślany, zaplanowany sposób, uwzględniający potrzeby ćwiczącego, przeciwwskazania oraz upodobania.

Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim. Zgrabne, wysportowane ciało oraz ogrom energii i siły do życia codziennego, jest naszym pozytywnym efektem ubocznym.

Trening personalny fat burning

Wszyscy chcemy być smukli, wysportowani, sprawni. Jednak nie zawsze wiemy jak osiągnąć ten cel. Często też po prostu nie wiemy jak go osiągnąć, bądż też zwyczajnie nie mamy czasu na zajęcia grupowe ze względu na codzienne obowiązki. My dostosujemy się do Waszego grafiku. My przygotujemy trening który spełni wasze oczekiwania.

Przygotowanie motoryczne

Poprzez siedzący tryb życia, samochód, telewizja, komputer nasz organizm zapomina o wielu mięśniach które są nie używane. Prowadzi to do grup różnego rodzaju przykurczów, bólów kregosłupa niewiadomego pochodzenia, kolan, barków. Podczas tych zajęć skupimy się na poprawie motoryki, na nauczeniu na nowo naszego ciała jak należy korzystać w sposób optymalny ze wszystkich naszych taśm mięśniowych. Muszę was zmartwić! Po tych treningach się chudnie a co gorsze poprawia nam się siła i sprawność ogólna. Wybór należy do was.

 

Jak przebiega proces pracy z trenerem?

Krok 1.Umów się na DARMOWE spotkanie z trenerem, obejmujące ocenę funkcjonalna, analizę składu ciała oraz ankietę osobową. ok 45min.

Krok 2. Jeżeli podejmiesz wyzwanie i nawiążesz współpracę z trenerem, razem uzgodnicie plan działania. Trener zaplanuje i rozpiszę odpowiednie cykle treningowe, dobierze intensywność, objętość oraz rodzaj treningu

Krok 3. Ciężka praca ;). W zależności od częstotliwości spotkań i rodzaju współpracy czeka Cie ciężka, lecz przyjemna, praca nad swoim ciałem.

Krok 4. Kontrola postępów. Cykliczne badania składu ciała oraz testy funkcjonalne pomogą nam określić nasze położenie na daną chwilę. Pierwszy widoczny progres następuję już po miesiącu pracy!


Treningi odbywają się na odpowiednio przystosowanej salce treningowej o metrażu 35 m² wyposażonej w nowoczesny sprzęt cardio do ćwiczeń siłowych.salka do ćwiczeńTrening personalny


Zachęcamy serdecznie do umówienia się na spotkanie z naszymi trenerami.

Zadbaj o swoje ciało i zrób z niego perfekcyjną maszynę!