Mamy świetnych trenerów!

Profesjonalna kadra instruktorska Klubu Sportowego Zakręt zadba o wysoką jakość i satysfakcję z Twojego treningu. Jeśli uczestniczysz w zajęciach fitness, będziesz mieć pewność, że wszystkie ćwiczenia wykonujesz prawidłowo, a jeżeli uprawiasz sporty rakietowe – trenerzy zadbają, by technika Twojej gry w tenisa czy squasha była poprawna.

Nasi trenerzy prowadzą zróżnicowane zajęcia grupowe, a jeżeli chcesz nad czymś szczególnie popracować, istnieje również możliwość zapisania się na treningi indywidualne, w tym lekcje tenisa, badmintona itd. dla dorosłych i dzieci – w tym celu należy umówić się indywidualnie z recepcją.

Nikodem Opyrchał

Trener tenisa Moje życie zawodowe od 18 lat związane jest z tenisem. W tym czasie przeszedłem drogę od młodego adepta, przez bycie zawodnikiem aż do bycia trenerem. W trenowaniu ludzi znajduję ogromną radość i satysfakcję, szczególnie gdy obserwuję rozwój i postępy u podopiecznych. Ponadto niezmierną radość sprawia mi praca z dziećmi i młodzieżą. Jestem w… więcej informacji „Nikodem Opyrchał”

Agata Jarzębowska

Aktualna Mistrzyni Świata Pole Sport Solo Professionals A. Agata jest również mistrzynią Polski pole sport – tytuł ten zdobyła cztery razy z rzędu w latach 2013-2017. Dzięki zwycięstwom w krajowych zawodach trzykrotnie zakwalifikowała się do mistrzostw Europy pole sport, organizowanych przez World Association Air Power Athletics, które wygrała w 2015 roku. Pracuje jako instruktor pole… więcej informacji „Agata Jarzębowska”

Iwona Drzymała

Iwona jest licencjonowanym tancerzem-choreografem oraz magistrem pedagogiki tańca. Studia taneczne umocniły ją w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiąże z tańcem. Jej droga zawodowa tak naprawdę rozpoczęła się w łódzkim teatrze „V6”, w którym występowała na scenie. To także tutaj pierwszy raz miała styczność z rurką, od której wszystko się zaczęło. Jako zawodowy pedagog tańca potrafi… więcej informacji „Iwona Drzymała”

Karolina Midura

Karolina naukę akrobatyki powietrznej rozpoczęła w 2014 roku i już dwa lata później ukończyła kurs instruktorski. Specjalizuje się w tańcu na szarfach, tańcu na kole a także na trapezie statycznym i w hamaku. W wolnym czasie trenuje również kalistenikę, a także próbuje swoich sił na innych rekwizytach cyrkowych (np. sztrabaty). Z wykształcenia jest Inżynierem Biomedycznym. Występuje na wielu eventach (np. Gala… więcej informacji „Karolina Midura”

Aleksandra Sadowska

Trener akrobatyki sportowej, instruktor pole dance i strechingu.
Trenowała akrobatykę sportową od 7 roku życia, w której osiągała międzynarodowe sukcesy. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów.
Po skończonej przygodzie z akrobatyką zajęła się pole dance, który trenuje od 5 lat, a od 3 lat startuje na zawodach pole dance w kategorii duety… więcej informacji „Aleksandra Sadowska”

Marek Konopka

Członek ekipy Skill Fanatikz/ Who if not You i ambasador marki ASICS. Przygodę z tańcem zaczął w Łomży w 2003 roku. Początki były trudne z powodu braku wiedzy na temat breakdance’a. Skupiał się wtedy wyłącznie na power moves i trikach. Gdy przeprowadził się do Warszawy, związał się z członkami grupy Skill Fanatikz, nauka zaczęła się… więcej informacji „Marek Konopka”