NASZA KADRA 4THE BODY

ALEKSANDRA RAWSKA

Aleksandra Rawska
Mam na imię Ola Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, trenerem personalnym i miłośnikiem sportu od dziecka. W swojej pracy za główny cel stawiam zdrowie i przekonuje, że aktywność fizyczna nie musi być kojarzona tylko i wyłącznie ze spalaniem kalorii i godziną męczarni. Słowo ruch kojarzy mi się ze sprawnością, mobilnością, zastrzykiem energii i nawykiem przynoszącym ogrom radości i zadowolenia z samego siebie. Wysiłek powinien być sposobem na poprawę humoru, wyładowania złych emocji lub potrzeby bycia sprawną, zdrową osobą, a ciało miłym efektem ubocznym. Wiem, że w tym świecie siłowni i aktywności łatwo się pogubić, ponieważ sama długo szukałam definicji tych słów, ale liczne szkolenia i kursy wskazały mi właściwy kierunek.

MAŁGORZATA LESIŃSKA

Małgorzata Lesińska
Cześć. Mam na imię Gosia. Jestem trenerem personalnym 4THE BODY w Klubie Sportowym Zakręt. Sport na poziomie amatorskim, profesjonalnym oraz aktywność fizyczna w różnych dziedzinach sportu towarzyszy mi od najmłodszych lat, będąc zawsze moja największą pasją i lekiem na gorszy dzień. Jako zawodniczka na poziomie krajowym i reprezentacyjnym miałam okazję współpracować z wieloma różnymi trenerami, zawodniczkami czy obserwować dzieci, nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z aktywnością fizyczną, co pokazało mi jak różne potrzeby i oczekiwania ma każdy z Nas. W swojej pracy staram się być takim trenerem jakiego sama zawsze potrzebowałam. Cechuję mnie: profesjonalizm, maksymalne zaangażowanie, pozytywna atmosfera oraz przede wszystkim bardzo indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz przygodę z aktywnością i jest to Twój pierwszy trening, czy jesteś osobą trenującą rekreacyjnie, a może na poziomie zawansowanym - musisz wiedzieć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wspólnie możemy zrealizować Twoje upragnione cele zdrowotne, sylwetkowe i sprawnościowe. Przekonasz się jak dobrą rutyną dnia codziennego jest aktywność fizyczna w kontekście pozytywnego nastawienia i uśmiechu na twarzy.

KAROL BURZYK

Karol Burzyk
Cześć! Mam na imię Karol. Ze sportem jestem związany już od najmłodszych lat. Zdobyłem tytuł magistra Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyłem kurs Trenera Personalnego z elementami fizjoterapii oraz uczestniczyłem w kursie Trenera Przygotowania Motorycznego Elite Performance Institute oraz Australian Strenght and Conditioning Association. Specjalizuję się w treningu siłowym, przygotowania motorycznego oraz korekcji wad postawy. Podczas pracy z klientem kładę nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Jako trener, cały czas się rozwijam i inwestuję w swoją wiedzę zarówno z tematyki treningowej jak również fizjoterapii. Jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało, odzyskać sprawność oraz poprawić swoją mobilność to zapraszam Cię na treningi pod moim okiem.
<<< Galeria zdjęć w klubie >>> <<< Galeria zdjęć teren >>>