Pole Dance

Art Pole / Pole dance

Jest przede wszystkim sztuką panowania nad ciałem. Łączy w sobie fitness, taniec, akrobatykę, gimnastykę oraz wszelkie inne elementy aktywności ruchowej. To właśnie sprawia, że tak szybko zyskuje on popularność na całym świecie. Można go wykorzystać praktycznie wszędzie – można tworzyć widowiskowe spektakle, pokazy na imprezach sportowych albo po prostu ćwiczyć w domu czy w szkole tańca.

Dyscyplina ta jest zainspirowana przede wszystkim chińską akrobatyką (chinese pole), czerpie również z indyjskiej formy yogi – Mallakhamb. To technika przeznaczona dla osób chcących wzmocnić poszczególne partie swojego ciała, poprawić kondycję fizyczną, usprawnić koordynację ruchową, wydobyć z siebie to co w nich piękne, ale gdzieś wewnątrz głęboko ukryte.


Agata Jarzębowska

Aktualna Mistrzyni Świata Pole Sport Solo Professionals A. Agata jest również mistrzynią Polski pole sport – tytuł ten zdobyła cztery… więcej informacji „Agata Jarzębowska”

Iwona Drzymała

Iwona jest licencjonowanym tancerzem-choreografem oraz magistrem pedagogiki tańca. Studia taneczne umocniły ją w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiąże z tańcem.… więcej informacji „Iwona Drzymała”

Aleksandra Sadowska

Trener akrobatyki sportowej, instruktor pole dance i strechingu.
Trenowała akrobatykę sportową od 7 roku życia, w której osiągała międzynarodowe… więcej informacji „Aleksandra Sadowska”